نتایج جستجو برای عبارت :

تفتان سربلند پیراهن سپید بر تن کرد// گزارش تصویری ایرنا

تفتان سربلند پیراهن سپید بر تن کرد

زاهدان - ایرنا - برف پائیزی کوه آتشفشان نیمه فعال تفتان و روستاهای دامنه آن در سرزمین کویری خاش سیستان و بلوچستان را سفید پوش کرد و مناظر منحصربفردی را به نمایش گذاشته است. عکس از: محمدامین میربلوچزهی
«سربلند» زندگی‌نامه شهید بلندمرتبه، محسن حججی است که به همت انتشارات شهید کاظمی و به قلم محمدعلی جعفری گردآوری و نوشته شده است.
در این کتاب روایت زندگی زمینی یک جوان ۲۷ ساله آسمانی را می‌خوانید.
«سربلند» روایتی است از انتخاب‌های محسن در زندگی زمینی‌اش که او را به آنچه می‌خواست، رساند. روایتی به زبان دوستان و نزدیکان و آنهایی که چندصباحی را با محسن بوده‌اند و در کنار محسن زیسته‌اند و با اشک‌ها و لبخندهایش گریسته یا خندیده‌اند. 
ادامه
«سربلند» زندگی‌نامه شهید بلندمرتبه، محسن حججی است که به همت انتشارات شهید کاظمی و به قلم محمدعلی جعفری گردآوری و نوشته شده است.
«سربلند» روایتی است از انتخاب‌های محسن در زندگی زمینی‌اش که او را به آنچه می‌خواست، رساند. روایتی به زبان دوستان و نزدیکان و آنهایی که چندصباحی را با محسن بوده‌اند و در کنار محسن زیسته‌اند و با اشک‌ها و لبخندهایش گریسته یا خندیده‌اند. 
ادامه
ادامه
روستای کوشه بالا (قلعه کهنه)
 این روستا  در ضلع شرقی منطقه کوشه قرار دارد .
مسیر اصلی کوه تفتان از این   روستا عبور می کند . این موقعیت خاص باعث شده این روستا هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب کند.  از جاذبه های گردشگری و باستانی  آن میتوان  به قبرستان قدیمی و   سنگ نگاره های چند هزارساله را نام برد. که دلیل بر قدمت منطقه کوشه می باشد.جمعیت روستا تقریبا 250 نفر می باشد .شغل اکثر اهالی دامداری ، باغداری و کشاورزی است .البته سایر کسب و کار های کو
توضیحات فایل:
دانلود گزارش کارورزی ۱ با فرمت ورد
کاربران گرامی و دانش پژوهان ارجمند در این بخش گزارش کارورزی ۱ با فرمت ورد در ۴۷ صفحه قابل ویرایش آماده و استفاده شما عزیزان قرار گرفته است.
فهرست گزارش کارورزی۱:
مقدمه.....................................................................۳
تشکر وقدردانی..........................................................۵
گزارش روز اول........................................................۶
گزارش فیزیکی..........................................................۹
گزارش ساختاری........................................................۲۲
توی شلوغ پلوغی کارام، امروز فرصتی دست داد و سری زدم انقلاب، درست مثل معتادی که چند ساله پاکه و یه دفه به ضیافتی از تریاک خالص دعوت شده باشه، کتابا از چپ و راست چشمک میزدن بهم :-/ اما خوشحالم که بگم بر خودم غلبه کردم و خرید چندانی نکردم، استدلالم هم این بود که من الان به اندازه‌ی کافی کتاب دارم، کتابخونه دانشگاه علامه هم که در دسترس هست، حالا من هی بخرم تلنبار کنم روی هم چه فایده‌ای داره، هر وقت این داشته‌ها رو خوندم میتونم به خرید کتابای جدید
بسم الله

شهید مظلوم و سربلند ماجرای مشروطه، شیخ فضل‌الله بزرگوار در اشکال بر آن‌چه داشت رخ می‌داد استدلال‌های گوناگونی داشته که یکی از ساده‌ترین آن‌ها - و شاید در عین حال از عمیق‌ترین‌شان - این پرسش بود که اگر مشروطه برای تقویت اسلام است چرا انگلیس حامی آن است؟!
امتداد روشن‌فکرانی که مقابل شیخ بودند و آن سربلند را سربه‌دار کردند امروز هم در مقابل مریدان شیخ هستند... آن پرسش شیخ بی‌جواب ماند و البته گذر زمان نشان داد که حرف شیخ، بی‌را
کوشه خاش
 روستایی زیبا در دامنه کوه تفتان شامل آبادی های فیروز آباد ،گرداک ، کوشه بالا ، کوشه پایین ، و قلعه رشید1و2 می باشد . فاصله این روستا تا شهرستان خاش 45 کیلومتر می باشد.از مکان های دیدنی این روستا می توان به درخت سرو کهنسال ، غار گلپنچی ، سنگ نگاره های قدیمی ،باغ تحقیقات کشاورزی، قلعه کهنه ،  دبستان نوروز کوشه و باغات این روستا را نام برد.
کوشه خاش
 روستایی زیبا در دامنه کوه تفتان شامل آبادی های فیروز آباد ،گرداک ، کوشه بالا ، کوشه پایین ، و قلعه رشید1و2 می باشد . فاصله این روستا تا شهرستان خاش 45 کیلومتر می باشد.از مکان های دیدنی این روستا می توان به درخت سرو کهنسال ، غار گلپنچی ، سنگ نگاره های قدیمی ،باغ تحقیقات کشاورزی، قلعه کهنه ،  دبستان نوروز کوشه و باغات این روستا را نام برد.
خب امشب از اون شبهای تنهاییه 
اقای همسر برای اولین برای بدون من رفتن سفر 
چون من بهش گفتم آخر ماهه و باید حساب کتاب ماه رو ببندیم از سر جام تکون نمیتونم بخورم!! ولی شما میتونی بری عزیزم. 
و خب ایشون هم رفت 4 روز تعطیلیه شوخی نیست! :)
و خب منم که دست رو دست نمیذارم که از صبح هر چی زنگ میزنه پیام میده جوابشو نمیدم گفتم تا تو باشی منو تنها نذاری خودت بری ددر !
میگه باباااا خودت گفتی بروووووووووووو گفتم از کی تا حالا حرف من شده وحی منزل!؟ 
خلاصه که تو ف
دانشجویان گرامی
مهلت تحویل و ارسال گزارش کار آزمایش اول (پمپ حرارتی) به پایان رسیده است.
آخرین مهلت ارسال و تحویل گزارش کار کمپرسور دومرحله ای: چهاشنبه 22 اسفند
مهلت ارسال و تحویل گزارش کارهای تهویه و دیگ مارست: چهارشنبه 21 فروردین
وای جزا اینقد تابستون زود میگذره من اصلا نفهمیدم کی تیرماه تموم شد
یکی جلوی تعطیلات تابستونی رو بگیره....امروز چهار مرداده نمیدونم این سه روزی چجوری گذشت.
...روزا مث برق و بار میگذرند وایسا دنیاااآاا:).....بسلامتی همه کنکوریا
ک تابستونم درس خوندن تا سربلند بشن:)
فرماندار سابق شاهین‌شهر و میمه گفت: مردم با حضور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح در سرنوشت خود و جامعه شان سهیم هستند.
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، علیرضا بصیری جزی ظهر امروز ۱۵ آذرماه ۱۳۹۸ با حضور در محل ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران، رسماً آمادگی خود را جهت حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد و گفت: مردم با حضور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح در سرنوشت خود و جامعه‌شان سهیم
سراپا اگر زرد و پزمرده ایم
                        ولی دل به پاییز نسپرده ایم
چو گلدان خالی لب پنجره
                       پر از خاطرات ترک خورده ایم
اگر داغ دل بود ما دیده ایم
                      اگر خون دل بود ما خورده ایم
اگر دل دلیل است آورده ایم
                     اگر داغ شرط است ما برده ایم
اگر دشنه ی دشمنان گردنیم
                     اگرخنجر دوستان گرده ایم
  گواهی بخواهید اینک گواه
                  همین زخم هایی که نشم
گزارش کارآموزی رشته حقوق
گزارش کارآموزی رشته حقوق، در قالب فایل pdf و در حجم 31 صفحه، شامل 5 گزارش حقوقی و 5 گزارش کیفری که پاسخ های کارآموز در مورد رای صادر شده از سوی دادگاه پس از گزارش پرونده آورده شده است. این گزارش کار آموزی در سه فصل تهیه شده است. گزارش به صورت کامل و ...
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «برداشت و تلقّی من امروز از مسائل گوناگون کشور، تلقّی‌ای است که در صحبتهای من کاملاً منعکس است، همه شنیده‌اید.تلقّی من، تلقّی خوش‌بینانه است؛ نه اینکه حوادث را نمی‌شناسم و نمیدانم، گرفتاری‌ها را نمیدانم، گرانی‌ها را نمیبینم؛ چرا، اینها همه چیزهای واضحی است، اطّلاعات و خبرها به ما خیلی بیشتر از خیلی جاهای دیگر هم میرسد امّا مجموعاً وقتی نگاه میکنم، میبینم ملّت ایران، امروز مثل یک قهرمان، مثل یک شخصیّت برتر د
سراپا اگر زرد و پزمرده ایم
                        ولی دل به پاییز نسپرده ایم
چو گلدان خالی لب پنجره
                       پر از خاطرات ترک خورده ایم
اگر داغ دل بود ما دیده ایم
                      اگر خون دل بود ما خورده ایم
اگر دل دلیل است آورده ایم
                     اگر داغ شرط است ما برده ایم
اگر دشنه ی دشمنان گردنیم
                     اگرخنجر دوستان گرده ایم
  گواهی بخواهید اینک گواه
                  همین زخم هایی که نش
اخوان ثالث، وقتی رفته بود زندان، مصدق رو می‌بینه. چند سال بعد، شعر "تسلی و سلام" رو گفت و بعدترش، توی یه ویس که از توضیحش موجوده می‌گه که این شعر رو برای مصدق گفته، "محمد احمدآبادی". توی اون شعر، یه توصیفی می‌کنه: "ای شیر پیر بسته به زنجیر/ کز بندت ایچ عار نیاید".
پیر نیستی، ولی شیر هستی؛ قدرتمند و سربلند. بهت افتخار می‌کنم و منتظر روزیم که زنجیرهات باز بشن و دوباره بدرخشی. مطمئنم می‌آد اون روز.
خاولنگم چون نگین در کوهسار استاده است،
همچو دل در سینة پاک دیار استاده است.
بی بقا چون پای ههای سربلند چلچنار،
در مرام خودشناسی استوار استاده است.
چون نشان حفریات از شهر منک باستان،
در نوار یاد مردم یادگار استاده است.
همچو خون جاری بود در شهرگش آب مزار،
گل فشان در نبض سبز روزگار استاده است.
چشمة سرشار مهرش در نگاه چشمها،
پاک چون آب زلال چشم هسار ایستاده است.
به گزارش خبرگزاری آنلاین ، در پی گزارش های تعدادی از افغان های کشته شده در داخل مرز ، شبکه ای از گزارش های پلیس را اجرا می کند. سرهنگ کاظم صمدی درباره این موضوع توضیح می دهد: در این گزارش در 4 مارس 1999 در وب سایت های افغانستان منتشر شد ، اگرچه ما در آن روز حوادث قابل توجهی نداشته ایم که در مرز اتفاق افتاده باشد.
شایان ذکر است که در جریان تحقیقات اولیه هیچ حادثه خاصی در مرز گزارش نشده است. گلبدین گفت: «برای گفتگو درمورد موضوع با نگهبانان شرقی افغا
این یک صفحه مستقل در حوزه اطلاع رسانی ادکلن های اوریجینال و عطر های عربی و شرقی است. هدف از ایجاد این گـالری بزرگ، ارائه خدمات بهتر به علاقمندان «گــالری فرانس پاریس» و علاقمندان به رایحه های طبیعی است که فعالیت آن از سال 1389 آغاز شده است. امید است تا ایزد منان ما را در راه کسب دانش تخصصی سربلند و سرفراز نگاه دارد.
به گزارش ایسنا، بوسیله نقل از خبرگزاری رویترز، خبرگزاری رسمیکره شمالی گزارش عدالت که کیم جونگ اون، رهبر این کشور مجله ای شخصی ازدونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکادریافت کرده و روی محتوای آن به طور شدید فکر خواهد کرد. درون این گزارش جزئیات بیشتری درباره این نامه منتشر نشده اما آمده که راهنما کره شمالی آن را دارای محتوایی عالی قلمداد کرده است. کنار بنیان گزارش خبرگزاری رسمی کره شمالی، کیم جونگ اون گفته که روی محتوای جالب این نامه بوسیله طور
#آرامش_بر_ایران_ساکن_شد
♥️ #پیامبر_اکرم (ص) فرمودند:
لا تَکرِهُوا الفِتنَهَ فِی آخِرالزَّمانِ فَاِنَّها تُبیرُ المُنافِقِین؛
از فتنه و آزمایش در آخرالزمان نگران نباشید چرا که موجب نابودی منافقان خواهد شد.
میزان الحکمه، ح 15748
✅ چه رسوا شدند منافقین کوردلی که در خیال باطل خود جولان می‌دادند، اما حق و حقیقت که انقلاب و ولی زمان مان همواره با او بوده‌اند بار دیگر طبق وعده نبی مکرم اسلام (ص) سربلند ماند
داشبورد و چارت: در سیستم‌های اطلاعات مدیریت، داشبورد و چارت ارائه گرافیکی مهم‌ترین اطلاعات موردنیاز برای رسیدن به یک یا چند هدف مشخص است؛ که در یک صفحه با دقت و نظم چیده شده‌اند، تا مدیران بتوانند با یک نگاه وضعیت موجود را نظارت کنند.آلارم: یکی دیگر از نتایج استفاده از سیستم BI آلارم است که در مواقع بحرانی آلارم‌های لازم را به مدیران داده می‌شود.گزارش: گزارش نیز یکی از خروجی‌های سیستم BI می‌باشد. که به استفاده کننده این اجازه را می‌دهد که
با یک گزارش فیلم و سریال دیگه در خدمتون هستیم . در گزارش امروز قصد داریم دو سریال به همراه یک فیلم سینمایی به طور کامل معرفی کنیم . 
از آنجایی که فعلا وقت کافی برای نقد نویسی ندارم سعی کردم تمام نکات قوت و ضعف سریال به طور کامل بیان کنم . انشالله در یک فرصت بهتر حتما نقد شون براتون خواهم نوشتم . 
امیدوارم این گزارش فیلم و سریال براتون مفید و سود مند باشه . 

ادامه مطلب
این یک صفحه مستقل در حوزه اطلاع رسانی ادکلن های اوریجینال و عطر های عربی و شرقی است. هدف از ایجاد این گـالری بزرگ، ارائه خدمات بهتر به علاقمندان «گــالری فرانس پاریس» و علاقمندان به رایحه های طبیعی است که فعالیت آن از سال 1389 آغاز شده است. امید است تا ایزد منان ما را در راه کسب دانش تخصصی سربلند و سرفراز نگاه دارد.
www.franceshop.ir
فکر کنم دارم از اون سرماها می خورم که دندونای دکترا هم می ریزه. میریم که داشته باشیم :))
+ نتیجه اخلاقی: با موی خیس و بدون پتو نخسبید.

+ احتمالا طی یک تصمیم انقلابی یا همههه اهنگامو حذف کنم یا هندزفریمو گم و گور کنم... #اعتیاد :| اعتیاد به اهنگ باعث شده نه گوش برام بمونه (رسماً درصد زیادی از شنواییمو از دست دادم :| ) و نه همینطور وقت. دعا کنید از این امتحان الهی سربلند بیرون بیام :))
+ قاطی کردم امروز تولد داداشمه یا هشتم؟ :| دو یو نو؟ :|
لبانت
     به ظرافتِ شعر
شهوانی‌ترینِ بوسه‌ها را به شرمی چنان مبدل می‌کند 
که جاندارِ غارنشین از آن سود می‌جوید
تا به صورتِ انسان درآید.

و گونه‌هایت
              با دو شیارِ مورّب،
که غرورِ تو را هدایت می‌کنند و
                                     سرنوشتِ مرا
که شب را تحمل کرده‌ام
بی‌آنکه به انتظارِ صبح
                          مسلح بوده باشم،
و بکارتی سربلند را
از روسبی‌خانه‌های دادوستد
سربه‌مُهر بازآورده‌ام.

هرگز کسی اینگونه فجیع به کش
با یک گزارش فیلم و سریال دیگه در خدمتون هستیم . در گزارش امروز قصد داریم دو سریال به همراه یک فیلم سینمایی به طور کامل معرفی کنیم . 
از آنجایی که فعلا وقت کافی برای نقد نویسی ندارم سعی کردم تمام نکات قوت و ضعف سریال به طور کامل بیان کنم . انشالله در یک فرصت بهتر حتما نقد شون براتون خواهم نوشتم . 
امیدوارم این گزارش فیلم و سریال براتون مفید و سود مند باشه . 

ادامه مطلب
بیا ای مجاهد به سوی خدا ، که جنت منتظر بود بر شمابرو سوی رضوان ایزد ز دل ، به جنت سرآید ز این آب و گلشهید خدا زنده و جاودان ، به عرش خدا می رود پر زنانبگیرد جهان از مجاهد سبق ، مجاهد همیشه علمدار حقبکوچد مجاهد ز دنیای ما ، رود بهر عزت به سوی خدابرای شهید خدا هر زمان ، به جنات حق منتظر بوریانمجاهد ز انهام حق بهرمند ، مجاهد به نزد خدا سربلندیقین مجاهد چو کوه استوار ، مجاهد به راه خدا برقرارمجاهد به سوی ملاقات حق ، رود تا ابد درون جنات حقز دنیای فان
خلاصه ی از  رمان:صدای جیرینگ شکستن استکان و نعلبکی آمد . قلبم از جا کنده شد.هر وقت منتظر خواستگاری بودیم مامان همین طور می شد.حالتش تغییر می کرد. دست هایش می لرزید . عصبی می شد و من می فهمیدم هوا پَس است.در اتاق را باز کردم و به آشپزخانه دویدم.
قسمتی از رمان:– چی شده؟ 
با حرص نگاهم کرد. بعد دولا شد خرده شیشه ها را جمع کند. دستش را گرفتم. 
– با دست؟ صبر کنین جارو و خاک انداز بیارم. 
سربلند کرد. از چشم های مهربان عمیقش آتش می باری. 
ادامه مطلب
برنج از شمال آورده بودن واسه فروش...یکی تو کف دستش ریخت و شروع کرد ورانداز کردن ظاهرش.یکی از ته دل، هایی کرد و جلو بینیش گرفت!یکی چند دونه ش رو انداخت تو دهانش و با احتیاط مشغول جویدنشون شد.نوبت به حاجی رسید گفت:تا توی دیس نبینم، نظری ندارم!!میخوام بگم آدمام اینجوری اندتا وقت استفاده کردنشون نشده به رنگ و روشون نمیشه اعتماد کرد، به عطر و بوشون، به تعریف وتمجیدی که میکنن و یا ازشون میشهانتخابات در پیشه و بازار  ادعا و لاف زنی داغ.مراقب باشیم سرم
درست از روزی که محسن سر داد قصه ما به سر رسید!
و یک شهید بی سر شد نماد عزت مردم ایرانجوری که همه دوست داشتند با او عکس تکی بگیرنداما حیف که محسن سر نداشتحیف که بدنش را تکه تکه کرده بودنداگر می خواهید روضه های کربلا و محرم برایتان زنده شود کتاب "سربلند" را بخوانیدزندگی نامه داستانی شهید محسن حججی
سفارش اینترنتی همراه با پست رایگان http://sar-boland.ir
نذر فرهنگی به نیت آقا محسن حججیhttp://sar-boland.ir/nazr/با خرید کتاب از این سایت علاوه بر ارسال رایگان پوستر یادگ
#گزارش #خبر

«گزارش نهایی امور مالی مرکز نیکوکاری بشری در اسفند ماه 1398»

با توجه به نزدیک شدن پایان سال و همچنین تلاش مرکز برای جابه جایی هر چه سریعتر دفتر؛ گزارش نهایی امور مالی اسفند ماه آماده و تحویل کمیته امداد شد.

با توجه به شرح تفصیلی موجود در تصویر، مرکز در اسفند ماه 98 بالغ بر 633 میلیون ریال کمک غیر نقدی و 28 میلیون ریال کمک نقدی به مددجویان خود ارائه داده است.
گزارش جدید سهولت انجام کسب و کار بانک جهانی 
(Doing Business 2020)

بر اساس آخرین گزارش سهولت انجام کسب و کار بانک جهانی (DB 2020)که توسط بخش کسب و کار بانک جهانی منتشر شد، نمره سهولت کسب وکار امسال ایران با بهبود ۱.۵ واحدی به ۵۸.۵ افزایش یافته است و با یک رتبه صعود در رده ۱۲۷ در میان ۱۹۰ کشور قرار گرفته است. 

ادامه مطلب
وقتی ما گزارش های مربوط به یک حادثه ای مانند هفت تیر سال 1360 را ملاحظه کنیم، آنچه روزهای اول در اخبار درج شده در مطبوعات آمده، با آنچه طی روزهای بعد می شنویم، و همین طور آنچه بعدها افراد باقی مانده گزارش کرده اند، و یا روایات رسمی حکومت از این حادثه، و نیز آنچه در سالگرد آن حادثه طی سالهای بعد گزارش می شود، همه اینها، گرچه در گزارش اصل این که این واقعه رخ داده شریک هستند، اما روایت آنها تفاوت هایی دارد که می توان بر اساس شاخص هایی زمان آنها را ت
محمد علی جعفری نویسنده کتاب «سربلند» گفت: تلاش کردم شخصیت شهید حججی را طوری نشان دهم که برای مخاطب قابل درک باشد.

محمد علی جعفری  نویسنده کتاب هایی چون «عمار حلب» و «قصه دلبری» در گفتگو با خبرنگار  حوزه ادبیات  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص کتاب «سربلند»
با موضوع زندگی شهید حججی گفت: من در خصوص مباحث شهدای حرم، کتاب «عمار
حلب» درباره زندگی شهید محمد حسین محمدخانی را در کارنامه داشتم از این رو
به سراغ من آمدند تا کتاب ش
     بسم الله الرحمن الرحیم
     الحمدلله رب العالمین
     امروز  1398/09/19  اولین سالگرد وبلاگ عصرظهور

پروردگار را شاکر هستم که به بنده عنایت فرموده و بنده را در راه سخت و پر پیچ و خم طلبگی و سربازی آقا امام زمان عج الله تعالی قرار داده و همچنین اداره این وبلاگ مذهبی را که به نام مبارک آقا امام زمان عجل الله می باشد را* ۱ *سال اداره نموده ام و با حمایت‌های بازدیدکنندگان گرامی و همچنین با نظرات انتقادات و پیشنهادات این سروران تاکنون نزد ق
آغاز هفته‌ی بسیج رو به بسیجی‌های جناحی، نماددارهای احساسی، شیش‌جیب‌پوشای عاشق فِش‌فِش بیسیم، مشروطی‌های قدیم، خواهرای دفتر گوشه دانشکده، تندروهای پر‌سرعت، امر به‌معروف کننده‌های خوش‌صحبت و همچنین به جهادگرهای بی‌منت، تبدیل کننده‌های تهدید به‌فرصت، به‌پدر علم موشکی حسن تهرانی مقدم -نخبه‌ی پرقدرت-، مشکل‌دارهای بی‌بن‌بست، علی خلیلی اهل عمل، احساسی‌های آمیخته‌ با عقل، خوش‌اخلاق‌هایی بالبخند، ورزشکارهای سربلند، هنرمن
پاورپوینت آموزش فن گزارش نویسی
دانلود پاورپوینت آموزش فن گزارش نویسی، در 22 اسلاید. این پاورپوینت به آموزش فن گزارش نویسی میپردازد.این فایل برای نوشتن اخبار و اطلاعات و رویدادها و... مناسب می باشد.در این فایل مراحل گزارش نویسی توضیح داده شده است.این فایل علاوه بر این که برای یادگیری مناسب است برای ارائه در کنفرانس شما نیز ...

#گزارش #شفافیت

گزارش نهایی امور مالی مرکز نیکوکاری بشری مربوط به بهمن ماه 1398

طبق شرح تفصیلی موجود در تصویر، در تاریخ 98/12/01 طی جلسه ای با حضور مدیر عامل و مسئول امور مالی تمامی امور مالی مرکز از ابتدا تا انتهای بهمن 1398 مورد بررسی و مستندسازی قرار گرفت.
.

در این راهنما مراحل نصب استک ELK یعنی Elasticsearch 2.2.x, Logstash 2.2.x و Kibana 4.5.x را روی سرور اوبونتو 14.04 بررسی می‌کنیم. همچنین شیوه پیکربندی آن برای گردآوری و بصری‌سازی گزارش‌های سیستمی در یک مکان مرکزی را با استفاده از Filebeat 1.1.x معرفی می‌کنیم. Logstash یک ابزار متن-باز برای گردآوری، تجزیه و مرتب‌سازی گزارش‌ها برای استفاده‌های آتی محسوب می‌شود. Kibana یک رابط وب است که می‌تواند برای جستجو و مشاهده گزارش‌هایی که Logstash اندیس‌گذاری کرده، مورد استفاده قرار
شهردار خاش گفت: در نقاط مختلف شهری، روستایی و عشایری این شهرستان ویژه برنامه های متنوع و جذاب فرهنگی و هنری با هدف ماندگار ساختن سفر مهمانان در حال برگزاری بوده که با استقبال گرم مسافران نوروزی مواجه شده اند.
عبدالمجید تمندانی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: گروههای مختلف موسیقی محلی در سیاه چادرهای ویژه استقبال، پذیرایی و راهنمایی مسافران نوروزی در جوار مسجد ابوالفضل؛ پلیس راه، اسکل آباد، ایرندگان، کوشه، تمندان و غیر
ای سرزمین! کدام فرزندها، در کدام نسل، تو را آزاد، آباد و سربلند، با چشمانِ باور خود خواهند دید؟
ای مادرِ ما، ایران! جانِ زخمیِ تو، در کدام روزِ هفته التیام خواهد پذیرفت؟
چشمان ما به راهِ عافیت تو سفید شد؛ ای ما نثار عافیتِ تو
| محمود دولت آبادی |
به نام خدای مهربون
1 بهمن 98
همیشه شروع حس قشنگی به همراه دارد
شروع هایت را به خاطر بیاور
شروع مدرسه و تحصیل...شروع سال جدید...شروع زندگی مشترک...شروع دوستی ...شروع فعالیت جدید و...

شروع همراه است با انگیزه... امیدواری ...هیجان...شورو شوق رسیدن

و امروز من همراه بود با تمام این حس های ناب
همراه بود با هدف گذاری های جدید که برای خود انجام دادم
همراه بود با تعهد هایی که به خود دادم
همراه بود با برنامه ریزی  
و در ادامه همراه با اقدام
تا در پایان این آغاز
گالری فرانس پاریس: فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن 
www.franceshop.ir
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز یا اباصالح المهدی 
براستی هدف فروشگاه های که اجناسشان مردانه است و فروشنده زن استخدام میکنند چیست؟
یک مرد و سه دو یک خانم !از لوازم دیدن میکنید که خانمی پیش می آید و با ظرافتی خاص میگوید که میخواهد کمکتان کند
سربلند میکنید و آرایش غلیظ خانم نگاهتان را به پایین دعوت میکند!!!
براستی هدفشان چیست؟آیا چنین فروشگاه های زیبنده حکومت نهج‌البلاغه می باشد؟
ارزش زن تبلیغ کالاست !یا تربیت نخبگان تولید کننده کالا؟؟
دیروز که شیرینی به دست رفتم دانشکده پزشکی، حس می‌کردم دارم رو ابرا راه میرم. وقتی از اتاق دانشجوها مُهر پیدا کردم، تو آزمایشگاه سجاده پهن کردم و نماز شکر خوندم، انگار داشتم خواب می‌دیدم. وقتی از دکتر ع. با لحن شیطنت‌آمیزی پرسیدم "حالا از کی بیایم سر کلاس؟" جمله‌ای رو تکرار کردم که قبل از این هزار بار تو ذهنم تکرار شده بود. بهش گفتم کمکم کردین به آرزوم برسم، خدا بهتون خیر و طول عمر با عزت بده. همه خوشحال شدن از اینکه دانشجوشون شدم. همه یعنی دک
گزارش سازمان محیط زیست با عنوان"جنگ های ایران ؛ ارزش ها و تهدیدات" شهریور ۱۳۹۴
گزارش بانکجهانی در سال ۲۰۱۴ از اوضاع اقتصادی جهان
زیست شناسی حفاظت ، انتشارات پیام نور
آمار سازمان همکاریاقتصادی و توسعه 
سازمان خوار بار وکشاورزی ملل متحد _گزارش سالانه ،۲۰۱۵ی
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سیدمحمد موسوی، معاون مدنی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری چهارمحال و بختیاری گفت: داخل دو ماه­ گذشته ۵۲ گزارش کرونا درون سامانه­ سجام ثبت و برای پیگیری و اقدام بوسیله مراجع مربوطه ارجاع شد.   وی افزود: شهروندان از طریق سامانه جامع ارتباطات بشریت قوه قضاییه (سجام)، می توانند هرگونه سرکشی و جرمی را که باعث شیوع مصیبت کرونا می شود، از طریق تارنمای sajam. scpd. ir ثبت و بخاطر تجسس و رسیدگی متولیان ح

گزارش کارورزی1 با فرمت ورد در 47 صفحه قابل ویرایش
فهرست گزارش کارورزی1:
مقدمه.....................................................................3
تشکر وقدردانی..........................................................5
گزارش روز اول........................................................6
گزارش فیزیکی..........................................................9
گزارش ساختاری........................................................22
گزارش عاطفی..........................................................31
گزارش آموزشی........................................................33
گزارش پایانی...........................................................45
مق
زاهدان - ایرنا -جشن باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با حضور گسترده و پرشور مردم شیعه و سنی در شهرستان خاش سیستان و بلوچستان برگزار شد.
http://www.irna.ir/sb/fa/News/83205170
به گزارش ایرنا اقشار مختلف مردم شیعه و سنی اعم از فارس و بلوچ و زن و مرد در آیین باشکوه راهپیمایی 22 بهمن خاش با سردادن ندای الله اکبر و مرگ بر آمریکا و مرگ بر رژیم صهیونیستی تنفر و انزجار خود را از سران استکبار ابراز داشتند.امامان جمعه شیعه و سنی، فرما
به گزارش همشهری آنلاین، ایرنا به نقل از خبرگزاری رسمی عربستان سعودی (واس)  گزارش داد که سلطان عربستان در دیدار با جینا هاسپل، مهتر سیا در خصوص تحولات منطقه و جهان و موضوع های مشترک گفت وگو کردند. بر اساس این گزارش، در این دیدار وزرای خارجه و ناحیه عربستان سعودی نیز حضرت داشتند. جزئیات بیشتری از این ملاقات منتشر نشده است. این بازدید در حالی اجرا شد که مقام های قضایی آمریکا، شانس عربستان را متهم کردند که با استخدام دو کارمند توئیتر تکاپو کرد
عشق مسافت نمیشناسد .... 
عشق میانه ندارد ....
 عشق با تک تک سلول ها معنا می شود ... 
عشق حرارت دارد .... حرارتی در قلب که به همه اعضا نیرو میدهد در خدمت معشوق 
وقتی حاضر باشی خار در چشمت برود ولی اخم چشم معشوق را با آزردنش نخواهی 
وقتی چادر شرم و حیای یک فرشته در هوای داغ گناه را باور نمیکنی ... 
وقتی پایین بودن سر یک پسر سربلند، همیشه برایت تعجب است ... 
من که میدانم
 من که میدانم همه وجودشان عشق است و احساس ..... 
من که میدانم اگر شیرینی بندگی را چشیدی دی
در ادامه رشد قیمت ها در بورس تهران و با احتساب رشد دیروز در شاخص کل، بازدهی بورس تهران از ابتدای سال تا دیروز، نزدیک به 100 درصد رسید. رقم دقیق، 99.7 درصد است. این در حالی است که هنوز ورود نقدینگی به بازار ادامه دارد. اکنون شاخص کل به محدوده 356000 واحدی رسیده است و راهی تا رسیدن به مقاومتی که قبلا اعلام کرده بودم، ندارد. از سوی دیگر، در آستانه ارسال گزارش های ماهانه و همچنین ارسال گزارش های 9 ماهه شرکت ها هستیم. انتظار مثبت از گزارش ها، یکی از دلایل ا
یک سوالی که خیلی ذهنم رو به خودش مشغول کرده اینه که چرا با وجود این همه گرونی ها این رستوران سرکوچه مون چلو کباب کوبیده رو میده پرسی 9 هزار تومن :|
........................
دوستان بزرگوار من یادم رفته بود که گزارش تصویری کمپین کوله پشتی مهر رو توی وبلاگ اطلاع رسانی کنم، از طریق لینک زیر میتونید این گزارش رو ببینید.
اینستاگرام
دنیای بورس: با توجه به دسترسی به صورت‌های مالی فصل بهار و انتشار آخرین گزارش ماهانه تابستان به نظر می‌رسد برآورد سود تابستانی بسیاری از شرکت‌های تولیدی در فصل دوم سال نیز در دسترس است. دنیای بورس در گزارش‌های آتی برآورد کمّی از سودآوری چند شرکت مطرح را ادامه خواهد کرد. با این حال وضعیت عملکرد تمامی این دسته از بنگاه‌ها در قیاس با ماه پیشین و فصل بهار ارائه خواهد شد. این جدول به تنهایی نمی‌تواندمعیار تصمیم‌گیری باشد. با این حال می‌تواند
پیام نوروز این است دوست داشته باشید و زندگی کنید ، زمان همیشه از آن شما نیست . . .
اگر چه یادمان می رود که عشق تنها دلیل زندگی است اما خدا را شکر که نوروز هر سال این فکر را به یادمان می آورد پس نوروزتان مبارک که سالتان را سرشار از عشق کند . . .
سلام به قاصدکهای خبر رسان که محکوم به خبرند و سلام به شقایقهایی که محکوم به عشقند و سلام به شکوفه هایی که با شکفتن خود خبر از بهار میدهند
نوروزتان مبارک و آرزوی سلامتی برای شما و خانواده محترمتان دارم.
پیروز و
سلام
به امید خدا فردا عازمیم... 
حتما هستن دوستانی که میون کلامم یا لحن نوشته هام و نظراتم  آزرده خاطرشون کرده باشم ، همش رو بگذارید به پای نادانی و جهلی که بنده ی نافرمانی مثل من دچارشه، لطفا حلالم کنید و دعا کنید به لطف و کرم امام حسین علیه السلام،این زشتی هام هم برطرف بشه....
برای هم دعا کنیم چنان بنده ای بشیم برای خدا که به قول معصوم علیه السلام زینت یارانشون بشیم و فردای محشر در محضر اولیاء حق سربلند باشیم...
الهی که این اربعین همه حاجت روا ب
ASGHAAMDOOOON ساعاتی پیش از قاعده انتشار بیانیه ای مطبوعاتی، جدیدترین گزارش مالی خود را در دسترس صبر داد. آمار منتشرشده از سوی AMD مدال می دهند مقیاس درآمد فصل به فصل این شرکت با افتی ۱۶ درصدی مواجه شده است. به علاوه درآمد عملیاتی AMD نیز کمبود داشته؛ موضوعی که تا معادل زیادی به نرم شدن جریان درآمدزایی و بلندی روبیدن هزینه های جستجو و توسعه (R
به نام رب
دیگر از جهانبینیهای متفاوت خسته و حیران شده ام
با اعتماد به قدرت لایزالت و دخل و تصرف در پدیده ها ، و حامی بودن کائنات و فرشتگان هادی همراه ، در سایه سار ولایت اول مولا ، تصور میکنم ، تمرکز می کنم، و تحققش با توست یا رب.

راستش را بخواهی دیگر چیزی از من باقی نمانده است
همه را از دست داده ام و فقیر الی الشما شده ام
بر من منت گذار و دریاب مرا
تا با باقی مانده ی ودیعه هایت در وجود این حقیر ، ادامه مسیر حیات را بپیمایم
و سرشار از شکرگزاری و
بنام خداوند بخشنده و مهربان
باسلام
گزارش 9 و کمی خلاصه.
در اخرین گزارش،در رابطه با بخش پیام خصوصی توضیحاتی ارائه شده،به طور کلی در بخش پیام خصوصی و بیشتر بخش ها تلاش میشود،علاوه بر اینکه گرافیک و تصویر خوب باشد،قابلیت ها مدیریت بیشتر در اختیار کاربر باشه تا بتواند در شرایط مختلف بهتر فضایی کاربری خود را مدیریت کند.
ادامه مطلب
دانلود گزارش کاراموزی در گلخانه
دانلود گزارش کاراموزی در گلخانه تعداد صفحات : 61 1-مقدمه 2- محل کاراموزی 3-شرایط استاندارد گلخانه ها 4-آشنایی با پرورش انواع گل ها در گلخانه 4-1- گل حسن یوسف 4-2- گل سنبل 4-3-گل شیپوری 4-4- گل مریم 4-5-گل پامچال 4-6-گل شمعدانی 4-7-گل میخک 4-8-گل رز 4-9- گلهای فصلی پیازی 4-10- گل

«گزارش به خاک صحرا» مجموعه پادکست‌هایی هست که به دغدغه‌های روزمره‌ی سپهرداد می‌پردازد. این سری گزارش‌ها موضوع مشخص و پیش‌بینی‌پذیری ندارند. انتخاب موضوعات کاملا وابسته به مطالعات نگارنده، حوادث روزمره، همکاری دوستانش و حال و هوای اوست. به مناسبت فرا رسیدن نوروز عجیب و غریب ۱۳۹۹، اولین سری از گزارش به خاک صحرا تقدیم می‌گردد. (تمام سوتی‌ها و ضایع بودن‌ها ناشی از آماتور بودن بنده است).گزارش به خاک صحرا- ۱: آیا دوچرخه‌سواری یک امر غیرا
خانواده سردارسپهبد شهید قاسم سلیمانی در پیامی محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، از حماسه‌آفرینی کم‌نظیر مردم ایران و عراق در آیین‌های تشییع و گرامیداشت این سردار سربلند قدردانی کردند.

به گزارش تابناک به نقل از فارس، در پی حضور گسترده و ده‌ها میلیونی مردم در اقصی نقاط ایران اسلامی در آیین‌های تشییع، تدفین و گرامیداشت سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی، خانواده این فرمانده دلاور جبهه مقاومت، در پیامی ضمن سپاسگزاری از الطاف کریمانه رهبر
مطالعات تامین آب کشاورزی اراضی ایدنک
خدمات مطالعات مرحله اول و دوم و نقشه برداری تامین آب ایدنک شهرستان لنده در اواخر اسفند سال  1396 از سوی مدیریت آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد  به این مهندسین مشاور ابلاغ گردید.
این پروژه به منظور تامین آب مطمئن توسط پمپاژ و انتقال آب به اراضی روستای ایدنک می باشد.
فهرست گزارشاتی که در روند انجام مطالعات مرحله اول طرح تامین آب ایدنک ارائه خواهد شد به شرح زیر  می باش

گزارش کامل کارورزی 1 با فرمت ورد در 18 صفحه
فهرست مطالب
گزارش خاطره ی روز اول کارورزی 1
مشاهده ی تاملی 3
گزارش فیزیکی 4
گزارش (روایتی) ازساختارسازمانی واداری مدرسه 7
گزارش آموزشی 10
گزارش عاطفی 11
فرم مشاهده ی کلاس درس (اختیاری) 15
جمله پایانی 18
گزارش روز اول کارورزی
با صدای زنگ هشدار موبایلم که شب قبلش بر روی ساعت 6 تنظیم کرده بودم بیدار شدم وپس ازاینکه نماز خواندم با دوستانم به سلف رفتیم و پس از صرف کره ومربا به خوابگاه آمدم و مسواک زدم و سپس لباس
مطالعات تامین آب کشاورزی اراضی ایدنک
خدمات مطالعات مرحله اول و دوم و نقشه برداری تامین آب ایدنک شهرستان لنده در اواخر اسفند سال  1396 از سوی مدیریت آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد  به این مهندسین مشاور ابلاغ گردید.
این پروژه به منظور تامین آب مطمئن توسط پمپاژ و انتقال آب به اراضی روستای ایدنک می باشد.
فهرست گزارشاتی که در روند انجام مطالعات مرحله اول طرح تامین آب ایدنک ارائه خواهد شد به شرح زیر  می باش
به گزارش ایسنا، ایرج رئیسان مدیر بی مو مدیریت جنگ استانداری سمنان پیش روی کرد: این زمین لرزه۴.۷ ریشتری تاکنون سه گانه پس رعشه داشته که بزرگترین این پس لرزه ها ۴.۱ ریشتر بوده است. وی تکثیر کرد:این زمین لرزش بوسیله ظهر دو زمین لرزه ۳.۸ و ۳.۹ ریشتری که دقایقی پیش دامغان را لرزاند، برای چندمین بار در چند ساعت اخیر مناطقی از شهرستان دامغان را لرزاند. مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان با اشاره بوسیله خصوصیات این زمین لرز خاطرنشان کرد: این زمین
راهنمای استفاده و خطایابی در جمله چین
راحت تر استفاده کن !!
امروزه اکثر مشکلات گزارش شده تکراری است . بنابراین ما تمامی خطاهای گزارش شده را در این دو فایل زیر جمع آوری کردیم و راح حل هایی برای پیشگیری و حل آنها قرار دادیم.
اگر با مشکلی مواجه شدید که در این دو فایل وجود نداشت ، آنگاه به بخش گزارش خطا مراجعه کنید.
مهم : راهنمای استفاده از جمله چین (پیشگیری)
مهم : راهنمای خطایابی (راه حل)
خب دوستان عزیز  با یه گزارش دیگه در خدمت تون هستیم . این بار قرار چند  سریال محبوب در حال پخش گفت و گو کنیم . (۲ تا امروز و ۲ تای دیگه در روز دیگه معرفی میکنیم ) تا جایی که تونستیم سعی کردیم داستان براتون اسپویل نکنیم و فقط یه توضیح کوتاه از جو سریال و ماجرا برتون بگوئیم . امیدوارم از این پست لذت ببرید ^_^ 
نظر فراموش نشه عزیزان ^_^
ادامه مطلب
نگهبان وظیفه شناس واحد حراست جناب آقای عبدالله مومنی که چندین سال است در لباس مقدس نگهبانی مشغول به کار میباشد
وی تا به حال چندین بار مور تشویق از طرف مدیریت شرکت و مدیر عامل های پروژه ها قرار گرفته است نگهبان مومنی
و درحال حاظر مشغول به خدمت میباشد او باتمام مشکلاتی که دارد کار کردن را یک عبادت خالصانه میداند پس برای او و خانواده محترم ایشان آرزوی موفقیت را از خداوند متعال خواستاریم و امید واریم که در تمام مراحل زندگی خود همیشه سربلند باشد
گزارش کارآموزی رشته برق
گزارش کارآموزی رشته برق، در قالب فایل word و در حجم 46 صفحه. بخشی از متن: خازنها یکی دیگیر از اجزاء پستها خازنها می باشند. خطوط انتقال در بارهای سنگین، ترانسفورماتور ها و بالاخره بعضی از مصرف کنندگان از قبیل موتور ها باعث پایین آمدن ضریب قدرتی شبکه می گردند ...
بسم الله الرحمن الرحیم
هر روزی که خداوند خلق کرده پر هست از خیر و برکت و انرژی
پر هست از انرژی های مثبت و منفی
اما اینکه کدوم را جذب کنیم به تفکر و اراده خودمون ربط داره
من امروز را میخام پر باشم از انرژی های مثبت
پس یه نفس عمیق میکشم و با تمام وجود انرژی های مثبت را جذب میکنم
انرژی هایی که خداوند خلق کرده تا ما باهاش پر باشیم از پیروزی و موفقیت
این همه انرژی را فقط یک جور میشه جذب کرد
فقط با داشتن انگیزه میشه جذبشون کرد
انگیزه ی من برای جذب انرژ
سلام و درود به شما بهار رستمی این آموزش رو به صورت کامل هم برای فیلم و هم برای عکس توضیح دادم تا شما بتونید.استفاده کنید.

لینک آموزش:
https://as7.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/344dba7b3ca478df87be7ecec94ceb6b19788464-1080p__82750.mp4

خوب امیدوارم موفق و سربلند باشید.
به گزارش عصرحباد؛ جشن عید سعید غدیر خم، امشب (دوشنبه 28 مرداد 98) بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور پر شور مردم و با اجرای مسابقه، مدیحه سرایی، نورافشانی و... به همراه حرکت نمادین کاروان غدیر خم در محل پارک آزادگان شهر حبیب آباد برگزار شد.
گفتنی است این مراسم به همت هیئت محبان حضرت علی اکبر (ع) مسجد تکیه و با همکاری شهرداری حبیب آباد برگزار شد.
گزارش تصویری این مراسم بزودی منتشر خواهد شد.
قاسم سلیمانی در سال ۱۳۷۹ش از سوی آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران به فرماندهی سپاه قدس منصوب شد. بر اساس گزارش نقل شده از مرکز ویژه اطلاعات اسرائیل، سپاه قدس در سال ۱۹۹۰م جهت افزایش فعالیت برون‌مرزی ایران شکل گرفت و سلیمانی پس از احمد وحیدی دومین فرمانده سپاه قدس ایران شد.
طبق این گزارش، قاسم سلیمانی نقش کلیدی در تقویت نفوذ ایران در خاورمیانه به ویژه در ناآرامی‌های منطقه‌ای معروف به بیداری اسلامی (بهار عربی) ایفا کرده است. هم
گزارش کار آزمایشگاه عملیات واحد
گزارش کار آزمایشگاه عملیات واحد، در حجم 55 صفحه و قالب 9 فایل word شامل موارد زیر: خشک کن دوار، برج خنک کننده، برج جذب، برج آکنده، تعیین ضریب نفوذی دی اکسید کربن در آب با استفاده از ستون جداره مرطوب، استخراج مایع مایع، آشنایی با هیدرودینامیک و انتقال جرم در ستون ...
گزارش کارآموزی تولید الکل
دانلود گزارش کارآموزی شیمی با موضوع تولید الکل، در قالب فایل word و در حجم 100 صفحه. بخشی از متن: اتانول، مایعی قابل احتراق و یکی از انواع الکلهای موجود در نوشابه‌های الکلی است. گرانروی آن ، مانند آب است و بوی نسبتا تندی دارد. در صنعت بعنوان حلال و ماده واسطه شیمیایی برای...
پک هدیه همایش ایپک
خدمات جدید ایپک باکس برای شما در باکس خود هدیه ای اختصاص داده است .
شاید از خودتون بپرسید هدیه ! چجوری میشه هم تامین مواد غذایی هم تامین هدیه همایش !
بله ایپک باکس با ارائه خدمات خود این انتخاب را به شما می دهد تا شما بتوانید با انتخاب بسته پذیرایی خود و همچنین انتخاب هدیه خود همایش خود را با شکوه برگزار کنید .
بیایم با پک هدیه همایش متفاوت عمل کنیم ، چجوری ؟
شما میتونید با انتخاب بسته ایپک در همایش از مسابقه ایپک هم بهرمند بش
ما زمینی ها 
در قاب تصویرهایمان 
نقشی از اهالی آسمان داریم 
از پیروان گمنام 
بی بی بی حرم 
از حامیان حریم ولایت 
که سوره های صداقتند 
ونشان دلدادگی 
سربلندی 
عزت 
شهادت و 
سعادتند 
آنان که روایتگر حضور حماسی 
دریادلانی ازجنس عشقند 
آنان که 
رفتند بی نشان که بمانیم سربلند 
فرماندار بیان کرد؛
روستائیان خاش با شرایط بحرانی بی آبی مواجه شده‌اند/آبرسانی به 80 روستا با تانکر

فرماندار خاش گفت: در فصل گرمای تابستان و تداوم خشکسالی ها، روستائیان این شهرستان با شرایط دشوار و بحرانی بی آبی و کم آبی مواجه شده اند . 
به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، صاحب گل صالحی در بازدید مشترک خود به همراه نماینده مردم خاش در مجلس و شماری از مدیران دستگاههای اجرایی از روستاهای اسماعیل آباد، اکبرآباد، ناصرآباد، افتخارآباد، ن
ارسال گزارش گرامیداشت شب یلدا 
 ردیف       عنوان برنامه       زمان اجرا        مکان اجرا                     با مشارکت                 مخاطبین  هدف 
    1         جشن یلدا          98/9/30        نماز خانه مدرسه        شورای بسیج                دانش آموزان 
     2         پخت آش رشته    98/9/30        مدرسه                    همکاران                      دانش آموزان ودبیران 
      3          تهیه گاهنامه       98/9/28       --------                     شورای دانش اموزی        دانش اموزا
شاخص کل بورس تهران در آستانه ورود به کانال 400000 واحدی قرار گرفته است. همچنان در دیماه پر نوسان قرار داریم و این نوسانات تا زمان ارسال گزارش های فصلی ادامه خواهد داشت. در حقیقت، این گزارش ها میتوانند ادامه روند بازار را مشخص کنند. اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که، خود من انتظار ندارم که گزارش های 9 ماهه خوبی داشته باشیم. البته نه اینکه گزارش ها بد باشند. بلکه چیز خاص و فوق العاده ای هم در گزارش ها نیست. حتی ممکن است که میزان در
دنیای بورس: در متن آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام تجارت الکترونیک پارسیان ۸ دستور جلسه عنوان شده است که عبارتند از: استماع گزارش هیات‌مدیره درخصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۷، استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی درخصوص
ادامه مطلب
عوارض داروی سفتریاکسون و ممنوعیت ان
سفتریاکسون در درمان عفونت های ناشی از باکتری های گرم مثبت و گرم منفی حساس به دارو از جمله عفونت استخوان و مفاصل، پنومونی و پنومونی باکتریایی، عفونت های پوستی و بافت های نرم، اوتیت مدیا و عفونت های مجاری ادرار مصرف می شود.

کارشناس واحد تحقیق و توسعه معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی فسا اظهار داشت:در میان گزارش های رسیده به مرکز ADR این معاونت در سال 94، 12 مورد گزارش عارضه از داروی سفتریاکسون در این م
مورد جدید فوت بر اثر کووید-۱۹ طی ۲۴ ساعت گذشته در چین گزارش نشده است کمیته ملی سلامت در چین اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته مورد فوتی بر اثر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در کشور گزارش نشده است.
به گزارش ایسنا، بنابر اعلام کمیته ملی سلامت در چین در مدت ۲۴ ساعت گذشته مورد جدیدی از فوت بر اثر بیماری کووید-۱۹ گزارش نشده که این وضعیت از ماه ژانویه سابقه نداشته است.
کمیته ملی سلامت در چین همچنین اعلام کرد: ۳۲ مورد جدید ابتلا به بیماری کووید-۱۹ شناسایی شده که
به گزارش دنیای اقتصاد،نتایج تحقیقات
شهرداری تهران درباره «بوی نامطبوع در هوای عصر چهارشنبه ۱۲ دی» در قالب
گزارشی حاوی سه سرفصل، تحویل شورای شهر شد. این، دومین گزارش رسمی از
پرونده «بوی تهران» است که ضمن شناسایی نقاط ضعف در مدیریت شهر حین وقوع
حوادث بزرگ پایتخت، از وجود رابطه معنادار بین «شبکه فاضلاب و آسیب احتمالی
آن» با «انتشار بوی نامطبوع در مناطقی از شهر در ساعت ۱۶ تا ۲۰ چهارشنبه»
حکایت دارد. این رابطه، در گزارش تیم حقیقت‌یاب (گزار
در کنار تلاش همه جانبه و شبانه روزی دشمن برای کاهش مشارکت مردم در انتخابات ،نباید از عملکرد ضعیف و منفی برخی نمایندگان کنونی مجلس در کاهش مشارکت غفلت کرد نمایندگانی که حدود ۸۰ نفر آنها رد صلاحیت نشدند آن هم بیشتر به دلایل تخلفات مالی .اکنون وقت محاکمه این نمایندگانی است که به رای مردم خیانت کردند.هر چند مردم سر افراز ایران در برابر پیچیده ترین ترفندهای دشمن در این پیچ تاریخی سربلند بیرون آمدند و با این شرایط حساس مشارکت مطلوبی داشتند. انشا
دانلود آهنگ جدید محمود تمیزی به نام وطنم ایران
متن آهنگ جدید وطنم ایران - محمود تمیزی
Скачать новую песнюMahmoud Tamizi Vatanam Iran
Текст песни Vatanam Iran Mahmoud Tamizi
وطنم ایرانРодина Ирана
ای سرافراز ای همیشه سربلند و جاودانهВсегда гордый и вечный
ای سراسر عشق و هستی

ادامه مطلب
گاهی اوقات کانال ها نه فقط برای مضامین نامناسب فرهنگی، بلکه به واسطه پخش شایعات نادرست یا تبلیغات عجیب ذهن مخاطبین را مخدوش می کنند. خوشبختانه تلگرام با قابلیت «Report» این امکان را به کاربرانش داده تا به سادگی با گزارش درست کانال هایی که گفتیم، آن ها را حذف نمایند. روند ریپورت کانال ها برای تلفن های هوشمند و پی سی متفاوت است.
با اسمارت فون ها کافیست روی بخش رو به رویی اسم کانالی که می خواهید [همان سه نقطه] کلیک نموده و Report را بزنید. اینجا 4 گزین
نوحه خوانی  سهراب غلامی شب ۶ محرم دراین ده شب بیاید باهم یکی شویم گناه نکنیم چشم چرونی نکنید 
نخندید زیادی مسخره کسی نکنید تا خداعزاداره دردشو زیادتر نکنیم
با آب طلا نام "حسین "قاب کنید
با نام حسین یادی از آب کنید
خواهید مه سربلند و جاوید شوید
تا آخر عمر تکیه بر ارباب کنید
فرا رسیدن ماه محرم تسلیت باد
⬇️
 برای دانلود روی دریافت کلیک کنید

دریافت سینه زنی عنوان: سینه زنی سهراب غلامیحجم: 4.39 مگابایتتوضیحات: سینه زنی سهراب غلامی 

کاربران عزیز ، محتوای این فایل شامل کارورزی 3 با فرمت ورد در 180 صفحه قابل ویرایش می باشد که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
فهرست کارورزی 3:
مقدمه 6
چکیده 7
کنش پژوهی 8
من حرفه ای 10
جلسات با استاد 12
جلسه اول 15
جلسه دوم 20
جلسه سوم 40
جلسه چهارم 54
جلسه پنجم 73
جلسه ششم 92
جلسه هفتم 104
جلسه هشتم 113
جلسه نهم 125
طرح درس ها 134
فرم ج 149
گزارشات تدریس 159
فرم ب 173
ضمائم 176
دفاعیه 178
منابع 180
مقدمه:
آموزش اثربخش نیازمند آن است که
مشهد شهری است که در حوزه های مختلف گردشگری
مانند گردشگری مذهبی، گردشگری سلامت و ... فعال، موفق و پایا است. در نتیجه ی چنین
پتانسیل و ظرفیتی نیاز به بسترهای مهم و ضروری گردشگری به بهترین حالت ممکن است.
یکی از مهمترین قسمت ها، هتل های مشهد هستند که پاسخگوی تنوع گردشگران با نیازها و
توقعات متفاوت هستند و همواره بهترین ها را به کار گرفته اند تا در این زمینه نیز
سربلند باشند.
۱۱ مورد گفته شده در ذیل باید توسط شرکتی که به آن سفارش سئو سایت میدهید رعایت شود:
۱. مبلغ قرارداد را به صورت عملکرد نتیجه مثبت سئو دریافت کند
۲. الویت کلمات پیشنهادی را با کیورد پلنر گوگل گزارش دهد
۳. به دیجیتال مارکتینگ برای رشد فروش سایت مسلط باشد
۴. از سرویس MOZ  برای افزایش کیفیت سئو استفاده کند
۵. از بک لینک PBN به روش کلاه خاکستری استفاده نکند
۶. متعهد شود بک لینک با اسپم اسکور بالای ۱۰% نگیرد
۷. مشکلات سئو داخلی سایت را گزارش و مرتفع کند
۸. خطا

چرا از نرم افزار مدیریت تعمیرگاه استفاده می کنیم؟
مهم ترین کارکرد این نرم افزار ها ثبت اطلاعات دستگاه های تعمیری و ورود و خروج آنها است تا هر زمان که خواستیم در دسترس باشند و گزارش ها با سرعت آماده شوند.
یکی از مهم ترین این گزارش ها بررسی سابقه یک دستگاه است. یعنی پیش از ثبت یک دستگاه اگر این دستگاه را قبلا پذیرش و تعمیر کرده باشید در لحظه متوجه این موضوع می شوید.
یکی دیگر از گزارش های مهم، فهرست دستگاه های تعمیری است که می تواند بر اساس وضعی
▼ گزارش روز

غیر قابل انکار! گروه‌های کوچک اما به شدت خشن، تیم‌های کاملاً حرفه‌ای و با تقسیم کار مشخص، مجهز به ابزارها و امکانات ایجاد آشوب و اغتشاش از جمله اسلحه، حمله به مراکز حساس مانند نیروی انتظامی، ساختمان‌های دولتی و انبارهای سوخت، حرکت در شهر با هدف برهم زدن تمرکز نیروهای امنیتی و کشاندن آشوب به همه مناطق، مدلی بود که اشرار در ناآرامی‌های اخیر به صورت یکسان از آن پیروی می‌کردند!
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
گزارش نهایی امور مالی مرکز نیکوکاری بشری
از تاریخ 16/4/98الی31/5/98
در تاریخ 31/5/98 جلسه ای با حضور مدیر عامل و مسئول امور مالی مرکز نیکوکاری بشری تشکیل شد که در این جلسه تراکنش های مالی مرکز از شانزدهم تیرماه تا سی و یکم مورد برسی قرار گرفت که مقادیر آن به شرح زیر

1⃣؛کمکهای نقدی خیرین مرکز نیکوکاری بشری؛388949500ریال
2⃣؛کمک های خیریه غیر نقدی مرکز نیکوکاری بشری 67235000ریال
3⃣؛هزینه های اجرایی مرکز(پرداخت اجاره،قبوض و...)110000000ری
به گزارش عصرحباد؛ نماز عید سعید قربان همزمان با سراسر کشور، صبح امروز به امامت حجت الاسلام والمسلمین سید محمد مومنی امام جمعه حبیب آباد و با حضور مردم و مسئولین از جمله سید جواد لقمانی شهردار، اعضای شورای اسلامی همچنین رئیس شورا و... در مصلی نماز جمعه شهر حبیب آباد اقامه شد. 
به گزارش همشهری آنلاین، کمیسیون خبرنگاران جوان بوسیله نقل از اسپوتنیک نوشت: تلویزیون دولتی عمان به نقل از وزارت بهداشت این قلمرو اعلام کرد دو مورد از ابتلا به ویروس کرونا، کووید ۱۹ مشاهده شده است. بنابر این گزارش، دو زن عمانی تست کرونای مثبت داشته اند، اما حال اشتراکی آن ها خوب است. گفته می شود آن ها پیش تر بوسیله ایران رفته بودند. کرونا از ماه دسامبر در شهر ووهان چین شیوع یافته و از آن زمان تاکنون تو متجاوز از ۳۰ ناحیه جهان دیده شده است.
این گزارش در ادامه گزارش وضعیت عملکرد 10 شرکت بورسی در بهمن و به منظور اصلاع‌رسانی سریع به مخاطب و جلوگیری از ارائه حجم زیادی از اطلاعات در  یک جدول، به صورت سلسه‌وار در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که انتخاب شرکت‌ها براساس اولویت انتشار عملکرد ماهانه در سامانه کدال است. در
ادامه مطلب
 این فرم از کوری، اصطلاحا "NAION” نام دارد و اغلب در مردان مبتلا به مرض
قند یا مبتلایان به بیماری های قلبی که به اختلال در نعوظ منجر می شوند،
پدید می آید. طبق گزارش سازمان غذا و داروی آمریکا، پنجاه مورد از این
بیماری در مصرف کنندگان وایاگرا گزارش شده است؛ اما در مورد اینکه آیا
واقعا "NAION” را نیز باید از عوارض این دارو دانست یا نه؛ باید گفت هنوز
راه نسبتا زیادی برای تایید یا رد این مساله در پیش است.
مردمی بودند در تاریخ دور
سربلند و شادمان ، پر شرّ و شور
صنعتی پر رونق و کسبی حلال
غرق خوشحالی به دور از هر ملال
اختلافی شد سر مرز و حدود
اصل مطلب بود آبی از دو رود
حاکم یک سرزمین با ادّعا ،
گفت مال ماست این رود هر دوتا
حاکم همسایه با صبر و وقار ،
گفته است هستیم ما هم در کنار
از دو رود جاری در منطقه
برده ما هم سهم ، حرفی منطقه
حرف همسایه پذیرفته نشد
نطفه ی جنگ و جدل ها بسته شد
گشته درگیری چو آتش شعله ور
هر یک از هرسو به دیگر حمله ور
ادّعای بیخودی از ح
به گزارش همشهری آنلاین، رئیس جمهور برزیل چند روز پس ازآن از دیدار با ترامپ به کرونا مشغول شد منابع خبری  گزارش داده اند «ژائیر بولسونارو»، مهتر جمهور برزیل بوسیله ویروس کرونای جدید مشغول شده است. ریس جمهور برزیل شنبه در اقامتگاه «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا درون «مارالاگو» با وی دیدار کرده بود.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها